srssersssdgimvssmicdsd

2. ETO – elektrotehnik PTI

 2. ETOelektrotehnik PTIENERGETIKA

ura

čas

PONEDELJEK

TOREK

SREDA

ČETRTEK

PETEK

1.

16.10

ZGO

D. Tomelj

B 101

 

2.

16.55

ZGO

D. Tomelj

B 101

 

3.

17.45

SLO

M. C. Delopst

B 101

 

4.

18.35

SLO

M. C. Delopst

B 101

 

5.

19.20

SLO

M. C. Delopst

B 101

 

 2. ETOelektrotehnik PTIAVTOMATIKA

ura

čas

PONEDELJEK

TOREK

SREDA

ČETRTEK

PETEK

1.

16.10

 

2.

16.55

 

3.

17.45

 

4.

18.35

 

5.

19.20

 

Urnik za udeležence izobraževanja odraslih velja od ponedeljka, 2. 10. 2017.

Odrasle obveščamo, da so uradne ure v tajništvu Elektro in računalniške šole praviloma vsako 1. sredo v mesecu od 17. do 18. ure.

Preberi več

1.GTO – GEOTEHNIK PTI

1.GTO – GEOTEHNIK PTI

ura

čas

PONEDELJEK

TOREK

SREDA

ČETRTEK

PETEK

1.

16.10

SOC

M. Ošep

C 407

MAT

N. Rozman

C 305

2.

16.55

SOC

M. Ošep

C 407

MAT

N. Rozman

C 305

3.

17.45

SOC

M. Ošep

C 407

4.

18.35

5.

19.20

Urnik za udeležence izobraževanja odraslih velja od ponedeljka, 27. 2. 2017.

Odrasle obveščamo, da so uradne ure v tajništvu Šole za rudarstvo in varstvo okolja vsak ponedeljek od 15. do 17. ure.

Preberi več

3. KO – oblikovalec kovin-orodjar, mehatronik operater

3. KO – mehatronik operater

ura

čas

PONEDELJEK

TOREK

SREDA

ČETRTEK

PETEK

1.

16.10

 

 

2.

16.50

 

 

3.

17.45

 

 

4.

18.35

 

 

5.

19.20

 

 

Urnik za udeležence izobraževanja odraslih velja od ponedeljka, 27. 2. 2017. Predavanja in izpiti so preko konzultacij in individualnih dogovorov.

3. KO – oblikovalec kovin-orodjar

ura

čas

PONEDELJEK

TOREK

SREDA

ČETRTEK

PETEK

1.

16.10

 

 

 

2.

16.55

 

 

 

3.

17.45

 

 

 

4.

18.35

 

 

 

5.

19.20

 

 

 

Urnik za udeležence izobraževanja odraslih velja od ponedeljka, 27. 2. 2017. Predavanja in izpiti so preko konzultacij in individualnih dogovorov.

Odrasle obveščamo, da so uradne ure v tajništvu Strojne šole vsak ponedeljek od 15. do 17. ure.

Preberi več

3. PO – elektrikar

3. PO – elektrikar energetik

ura

čas

PONEDELJEK

TOREK

SREDA

ČETRTEK

PETEK

1.

16.10

 

 

SLO

M. C. Delopst

B 101

 

SLO

M. C. Delopst

B 101

 

2.

16.55

 

 

SLO

M. C. Delopst

B 101

 

SLO

M. C. Delopst

B 101

 

3.

17.45

 

 

ITK

U. Remenih

C 503

 

SLO

M. C. Delopst

B 101

 

4.

18.35

 

 

ITK

U. Remenih

C 503

 

MAT

A. Kopić

C 305

 

5.

19.20

 

 

ITK

U. Remenih

C 503

 

MAT

A. Kopić

C 305

 

  Urnik za udeležence izobraževanja odraslih velja od ponedeljka, 18. 4. 2016.

3. PO – elektrikar elektronik

ura

čas

PONEDELJEK

TOREK

SREDA

ČETRTEK

PETEK

1.

16.10

 

 

SLO

M. C. Delopst

B 101

 

SLO

M. C. Delopst

B 101

 

2.

16.55

 

 

SLO

M. C. Delopst

B 101

 

SLO

M. C. Delopst

B 101

 

3.

17.45

 

 

ITK

U. Remenih

C 503

 

SLO

M. C. Delopst

B 101

 

4.

18.35

 

 

ITK

U. Remenih

C 503

 

MAT

A. Kopić

C 305

 

5.

19.20

 

 

ITK

U. Remenih

C 503

 

MAT

A. Kopić

C 305

 

Urnik za udeležence izobraževanja odraslih velja od ponedeljka, 18. 4. 2016.

Odrasle obveščamo, da so uradne ure v tajništvu Elektro in računalniške šole praviloma vsako 1. sredo v mesecu od 17. do 18. ure.

Preberi več

1. ETO – elektrotehnik PTI

1. ETO – elektrotehnik PTI – avtomatika

1. ETO PON TOR SRE ČET PET
1. ura
ob 16.10
ZGO
D. Tomelj
B 101
FIZ
S. Gnilšek
C 305
UMN
Z. Cencen
MIC2 202
2. ura
ob 16.55
ZGO
D. Tomelj
B 101
FIZ
S. Gnilšek
C 305
UMN
Z. Cencen
MIC2 202
3. ura
ob 17.45
SLO
M. C. Delopst
B 101
FIZ
S. Gnilšek
C 305
KEM
N. Pirnat
B 105
UMN
Z. Cencen
MIC2 202
4. ura
ob 18.35
SLO
M. C. Delopst
B 101
KEM
N. Pirnat
B 105
UMN
Z. Cencen
MIC2 202
5. ura
ob 19.20
SLO
M. C. Delopst
B 101
KEM
N. Pirnat
B 105
za avtomatike
Preberi več

2. GTO – geotehnik PTI

2.GTO – GEOTEHNIK PTI

ura

čas

PONEDELJEK

TOREK

SREDA

ČETRTEK

PETEK

1.

16.10

 

SOC

M. Ošep

C 407

2. 16.55

 

 SOC

M. Ošep

C 407

3.

17.45

 SOC

M. Ošep

C 407

4.

18.35

 

5.

19.20

 

Urnik za udeležence izobraževanja odraslih velja od ponedeljka, 27. 2. 2017.

Odrasle obveščamo, da so uradne ure v tajništvu Šole za rudarstvo in varstvo okolja vsak ponedeljek od 15. do 17. ure.

Preberi več

2. KO – oblikovalec kovin-orodjar, mehatronik operater

2. KO – mehatronik operater

ura

čas

PONEDELJEK

TOREK

SREDA

ČETRTEK

PETEK

1.

16.10

 

 

 

2.

16.55

 

 

 

3.

17.45

 

 

 

4.

18.35

 

 

 

5.

19.20

 

 

 

Urnik za udeležence izobraževanja odraslih velja od ponedeljka, 27. 2. 2017. Predavanja in izpiti so preko konzultacij in individualnih dogovorov.

2. KO – oblikovalec kovin-orodjar

ura

čas

PONEDELJEK

TOREK

SREDA

ČETRTEK

PETEK

1.

16.10

 

 

 

2.

16.55

 

 

 

3.

17.45

 

 

 

4.

18.35

 

 

 

5.

19.20

 

 

 

Urnik za udeležence izobraževanja odraslih velja od ponedeljka, 27. 2. 2017. Predavanja in izpiti so preko konzultacij in individualnih dogovorov.

Odrasle obveščamo, da so uradne ure v tajništvu Strojne šole vsak ponedeljek od 15. do 17. ure.

Preberi več

2. PO – elektrikar

2. PO – elektrikar energetik

ura

čas

PONEDELJEK

TOREK

SREDA

ČETRTEK

PETEK

1.

16.10

 

 

SLO

M. C. Delopst

B 101

 

SLO

M. C. Delopst

B 101

 

2.

16.55

 

 

SLO

M. C. Delopst

B 101

 

 SLO

M. C. Delopst

B 101

 

3.

17.45

 

 

ITK

U. Remenih

C 503

 

 SLO

M. C. Delopst

B 101

 

4.

18.35

 

 

ITK

U. Remenih

C 503

 

 MAT

A. Kopić

C 305

 

5.

19.20

 

 

ITK

U. Remenih

C 503

 

MAT

A. Kopić

C 305

 

  Urnik za udeležence izobraževanja odraslih velja od ponedeljka, 18. 4. 2016.

2. PO – elektrikar elektronik

ura

čas

PONEDELJEK

TOREK

SREDA

ČETRTEK

PETEK

1.

16.10

 

 

SLO

M. C. Delopst

B 101

 

SLO

M. C. Delopst

B 101

 

2.

16.55

 

 

SLO

M. C. Delopst

B 101

 

SLO

M. C. Delopst

B 101

 

3.

17.45

 

 

ITK

U. Remenih

C 503

 

SLO

M. C. Delopst

B 101

 

4.

18.35

 

 

ITK

U. Remenih

C 503

 

MAT

A. Kopić

C 305

 

5.

19.20

 

 

ITK

U. Remenih

C 503

 

MAT

A. Kopić

C 305

 

Urnik za udeležence izobraževanja odraslih velja od ponedeljka, 18. 4. 2016.

Odrasle obveščamo, da so uradne ure v tajništvu Elektro in računalniške šole praviloma vsako 1. sredo v mesecu od 17. do 18. ure.

Preberi več

Arhiv

Spremljajte nas na socialnih omrežjih

Osnovni podatki

Medpodjetniški izobraževalni center
Koroška cesta 62a,
3320 Velenje

03 89 60 600
03 89 60 660